LASE OMA KINNISVARAL SÄRADA

Katuse korrapärasel hooldamisel võib selle eluiga pikeneda mitmekordselt. Regulaarselt puhastatud katus pakub sinu kodule turvalist kaitset väga pikaks ajaks. Sammal katusel kogub kiirelt niiskust ja on väga suureks lisakoormuseks tervele majale. Kogunev niiskus annab tõuke hallituse tekkeks. Eriti suurt kahju võib teha seisev vesi talvel. Jäätudes see paisub ja rikub katuse struktuuri.

Vaata tehtud töid   

KAS TEADSID, ET 1M³ NIISKET SAMMALT = 1 TONN LISARASKUST KATUSEL?

Telli katusepesu meilt, sest omame sellel alal pikaajalisi kogemusi. Töid teostades kasutame professionaalseid survepesureid, mis eemaldavad katuse pinnalt kogu üleliigse mustuse, ilma pinda kahjustamata. Puhas katus kaunistab sinu maja! Õigesti hooldatud katus püsib kaua ilusa ja puhtana.

Küsi pakkumist   

MIKS TELLIDA SURVEPESUTÖÖ MEILT?

  • Meie hooldusmeeskond omab pikaajalisi kogemusi

  • Kliendi rahulolu on tagatud

  • Pakume paindlikke lahendusi

  • Kasutame professionaalseid töövahendeid ja turvavarustust, mis võimaldavad parimat tulemust
  • Sõbralik ja koostööaldis personal

SÄÄSTA RAHA UUE KATUSE EHITUSE VÕI REMONDI ARVELT

ETERNIIT- JA KIVIKATUS

Eterniit- või kivikatuse suurimaks vaenlaseks on sammaldumisel kogunev niiskus, mis põhjustab mikromõrasid kivides. Ajapikku mõrad suurenevad ja niiskus jõuab alumistesse katusekonstruktsioonidesse. See aga annab võimaluse hallituse ja mädaniku tekkimiseks ning võib viia kuluka remondini.

PLEKK-KATUS

Plekk-katuse hävitajaks on rooste. Mistõttu tuleks suurt rõhku panna selle ennetamisele. Mustus katusel sööb nii värvi, kui tsingi. Selle tulemusel jääb plekk kaitseta ja tekib soodne pinnas roostele ning samblale. See aga omakorda kiirendab lagunemisprotsessi veelgi.

KÜSI PAKKUMIST
“Kontori esised tänavakivid on pärast Clean Estate-i poolt teostatud puhastustöid kui uued. Töö oli korralik ja kiire.”
M. KÕIV • TALLINN