LASE OMA KATUSEL SÄRADA

Katuse korrapärasel hooldamisel võib selle eluiga pikeneda mitmekordselt. Regulaarselt puhastatud katus pakub sinu kodule turvalist kaitset väga pikaks ajaks. Sammal katusel kogub kiirelt niiskust ja on väga suureks lisakoormuseks tervele majale. Kogunev niiskus annab tõuke hallituse tekkeks. Eriti suurt kahju võib teha seisev vesi talvel. Jäätudes see paisub ja rikub katuse struktuuri.

Küsi pakkumist
Vaata tehtud töid

MIKS TELLIDA KATUSEPESU MEILT?

  • Meie hooldusmeeskond omab pikaajalisi kogemusi

  • Kliendi rahulolu on tagatud

  • Pakume paindlikke lahendusi

  • Kasutame professionaalseid töövahendeid ja turvavarustust, mis võimaldavad parimat tulemust
  • Sõbralik ja koostööaldis personal

  • Vajadusel vahetame katusekivid uute vastu

  • Võimalik lisaks tellida kauakestev samblatõrje

KAS TEADSID, ET 1M³ NIISKET SAMMALT = 1 TONN LISARASKUST KATUSEL?

Telli katusepesu meilt, sest omame sellel alal pikaajalisi kogemusi. Töid teostades kasutame professionaalseid survepesureid, mis eemaldavad katuse pinnalt kogu üleliigse mustuse, ilma pinda kahjustamata. Puhas katus kaunistab sinu maja! Õigesti hooldatud katus püsib kaua ilusa ja puhtana.

Küsi pakkumist   

SÄÄSTA RAHA KATUSE REMONDI VÕI UUE EHITAMISE ARVELT

ETERNIIT- JA KIVIKATUS

Eterniit- või kivikatuse suurimaks vaenlaseks on sammaldumisel kogunev niiskus, mis põhjustab mikromõrasid kivides. Ajapikku mõrad suurenevad ja niiskus jõuab alumistesse katusekonstruktsioonidesse. See aga annab võimaluse hallituse ja mädaniku tekkimiseks ning võib viia kuluka remondini.

PLEKK-KATUS

Plekk-katuse hävitajaks on rooste. Mistõttu tuleks suurt rõhku panna selle ennetamisele. Mustus katusel sööb nii värvi, kui tsingi. Selle tulemusel jääb plekk kaitseta ja tekib soodne pinnas roostele ning samblale. See aga omakorda kiirendab lagunemisprotsessi veelgi.

KÜSI PAKKUMIST

“Olen oma katusega väga rahul. Kõik see sammal ja mustus on kadunud ja mu katus näeb jälle hea välja.”

T. SAAREMÄE • TALLINN