KATUSEPESU

FASSAADIPESU

SURVEPESUTÖÖD

TEEME TÖID ÜLE EESTI

Kui soovite hinnapakkumist või lisainfot teenuste kohta, siis võtke julgelt ühendust. Oleme alati valmis Teid rõõmuga abistama, nii nõuannetega, kui ka konsultatsiooniga. Soovi korral tasuta konsultatsioonivõimalus otse Teie objektil.

KÜSI PAKKUMIST

LOE LÄHEMALT:

Olulised argumendid katusetööde ja sambla eemaldamise vajalikkuse kohta:

  1. Sammaldunud katusepind kannatab pideva niiskuse all.
  2. Niiskus võib tungida läbi pragude katusekatte alla ja hakkata hallitama või mädanema.
  3. Jäätudes vesi paisub ja tagajärjeks on katkine katusekate või struktuur.
  4. Sammal ja niiskus on veel omakorda suureks lisakoormuseks, mis rõhub tervet maja.
  5. 1m3 vett ja niisket sammalt = 1 tonn lisaraskust.

Miks tellida katusepesu meilt?

  • Oleme suurima kogemusega katusepesu teenuse pakkuja Eestis: Harjumaal, Tartumaal, Võrumaal
  • Meie kliendid on tööga alati rahul
  • Pakume paindlikke lahendusi ja läheneme igale objekile sõltuvalt selle eripärast
  • Kasutame professionaalseid töövahendeid ja turvavarustust, mis tagab parima tulemuse

Survepesutöö:

Teostame ka kõikvõimalikke survepesutöid Harjumaal ja mujal Eestis kuni 210bar ja 1000L/h kuumavee survepesuriga. Omame autonoomset survepesuriüksust, vajadusel saame hakkama ilma kliendipoolse vee ja elektrita. Puhastada saab unikivi, seinu, katuseid, kaatreid, metsatehnikat jms. Survepesutöö on vajalik kivide ja teede puhtana hoidmisel ja sambla ning seene leviku eemaldamisel.

Puitmajade fassaadipesu, mille jaoks?

Puitfassaadi ei saa pärast valmimist aastakümneteks unustada. Puit on nõudlik materjal, mis vajab hooldust ja viimistluskatte uuendamist. Kui lasta puidul laguneda, tuleb kogu pind üle lihvida ja viimistlus täielikult uuendada. Mida arvesse võtta? Päikesepoolne külg nõuab rohkem hooldust. Lõunapoolsel küljel, eriti kui pole ühtegi varju pakkuvat objekti, tuleb arvestada fassaadiviimistluse kiire lagunemisega. UV-kiirgus sööb puidukiudude vahel olevat ligniini, mistõttu puit hakkab vähehaaval lagunema ja muutub aja jooksul halliks. Parim kaitse selle vastu on värv. Päikesepoolsel seinal vananeb värv kiiremini. Päikesepoolne külg tuleks vaadata üle vähemalt iga viie aasta järel, sest seal vananeb värv peaaegu kaks korda kiiremini kui varjupoolel. Fassaadivärvi garantiiaeg on 5–8 aastat. Sõltuvalt värvi liigist, kvaliteedist ja sobivusest on selle vastupidavus väga erinev. Värvi keskmine garantiiaeg on 5–8 aastat. Valikus on aga ka värve garantiiajaga 15 aastat. Lasuurvärvi esimene ülevaatus ja fassaadihooldus tuleks teha juba 1–3 aasta pärast. Järgmine renoveerimisintervall (mis näeb ette fassaadi veelkordset lasuurikorraga katmist) ei pea olema 3–4 aastat, nagu see on paljudel juhtudel, vaid palju pikem. Esimesel puitfassaadi renoveerimisel saavad kõik tekkinud mikropraod katte ja puit saab lisakaitse, kõrvaldatakse vee sissetungi oht ja värv kaitseb puitu kindlalt edasi. Igale puidule ja fassaadile oma värv. Kuna puitu on mitmesugust, kasutatakse eri puidumaterjalide puhul eri värve. Üks olulisemaid määrajaid seejuures on puidu maht – puit on muutuva mahuga materjal. Pole olemas puitu, mille maht ei muutuks. Hea kvaliteediga värv ühtlasi kaitseb. Oluline on ka värvi kvaliteet. Hea kvaliteediga värvid on valmistatud selleks, et värvitavat pinda maksimaalselt kaitsta, mitte lihtsalt soovitud värvitooni anda. Kuid ka sel juhul erinevad värvid üksteisest. Töödeldud ja töötlemata puit. Fassaadil ei soovitata kasutada liiga siledat (hööveldatud ja lihvitud) puitmaterjali, kuna sel juhul nakkub värv halvemini ja peab vähem vastu. Spetsialistid kasutada vähetöödeldud materjali – sel juhul suureneb küll ka värvikulu, kuid puidule on tagatud parem kaitse. Ka puidu sisekülg vajab fassaadipesu ja töötlust. Sageli juhtub, et ehitajad kinnitavad lauad seina ebapiisavate ventilatsioonivahedega ja seejärel värvivad kogu välispinna, sisekülje aga unustavad. Selle tagajärjel koguneb kaitsmata puidupoolele talvel niiskus. Selliselt töödeldud puitmaja fassaadil pikka iga ei ole. Puitmaja fassadipesu teeme nii Harjumaal, Tartumaal, Pärnumaal kui ka Võrumaal. Täpsemaks asukoha- ja hinnapäringuks võtke meiega ühendust.